Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira Guarujá van 216 m² ligt op 1 km van het Acqua Mundo aquarium. Met toegang tot een golfclub is dit appartement een goede uitvalbasis voor actieve gasten.
Het appartement is gelegen slechts 350 meter afstand van het Shopping Center en op ongeveer 15 minuten rijden naar het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande. Het kost 25 minuten lopen om het centrum van Guarujá te bereiken. Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira ligt op 2 km van de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro.
Gasten van de accommodatie kunnen van 3 badkamers gebruik maken.
Het appartement heeft een keuken. Pref Saladino treinstation is binnen circa 90 minuten met de auto. Een zwembad op het dak bevindt zich op locatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira?
Gasten van Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Acqua Mundo aquarium, binnen minder dan 1 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Pitangueiras Strand (2 km) en Santos Yachtclub (4 km). - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira?
Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira verblijven. - ❓
Heeft Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira een eigen zwembad?
Duplex Luxo Enseada Com Piscina E Churrasqueira heeft, natuurlijk, een zwembad.